İhale İlanı : Monoblok Tekerlek ve Treyler Aks Satın Alınacaktır (İZBAN AŞ)


Monoblok Tekerlek ve Treyler Aks Satın Alınacaktır
İZMİR BANLİYÖ TAŞIMA CILIĞI SİSTEMİ T İCARET A.Ş.

İZBAN AŞ 1000 ADET MONOBLOK TEKERLEK VE 100 ADET TREYLER AKS MAL ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2015/3620
1-İdarenin
a) Adresi : 8291 Sokak No:6 İstasyonaltı Mahallesi ÇİĞLİ/İZMİR
b) Telefon ve faks numarası : 2323983232 – 2323248383
c) Elektronik Posta Adresi : info@izban.com.tr
ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi (varsa) : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı :
İZBAN A.Ş. BÜNYESİNDE BULUNAN CAF S.A. ÜRETİMİ E 22000 MODEL TREN SETLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE 1000 ADET MONOBLOK TEKERLEK VE 100 ADET TRAİLER AKS MAL ALIMI
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
b) Teslim yeri : Yerli istekliler için : Tekerlekl ve aksların teslim süresi, sözleşme imza tarihinden itibaren en fazla 8 aydır. Teslim süresi olan 8 aylık sürenin içine; ürünlerin üretimi, markalama, muayene, boyama, ambalajlama, yükleme, nakliye, gümrükleme, indirme ve İdare ambarına teslim işlemleri dâhil olacaktır. Ürünlerin , teslim süresi içinde partiler halinde veya tek parti olarak teslim edilecektir. İZBAN A.Ş. 8291 SOKAK NO:6 İSTASYONALTI MAHALLESİ ÇİĞLİ-İZMİR ADRESİNDE BULUNAN İZBAN A.Ş. ÇİĞLİ DEPO TESİSLERİ AMBAR TESLİMİDİR. Yabancı istekliler için: Akreditif açılış tarihinden itibaren Tekerlek ve aksların teslim süresi en fazla 8 aydır. Teslim süresi olan 8 aylık sürenin içine; Ürünlerin üretimi, markalama, muayene, boyama, ambalajlama, yükleme, nakliye, gümrükleme, indirme ve İdare ambarına teslim işlemleri dâhil olacaktır. Ürünlerin, teslim süresi içinde partiler halinde veya tek parti olarak Teknik şartnamenin ilgili maddelerine uygun standartlarda teslim edilecektir. DAP İZBAN A.Ş. 8291 SOKAK NO:6 İSTASYONALTI MAHALLESİ ÇİĞLİ-İZMİR ADRESİNDE BULUNAN İZBAN A.Ş. ÇİĞLİ DEPO TESİSLERİ AMBAR TESLİMİDİR. İZBAN A.Ş. 8291 SOKAK NO:6 İSTASYONALTI MAHALLESİ ÇİĞLİ-İZMİR ADRESİNDE ÇİĞLİ DEPO TESİSLERİ DAP (Delivered At Place)
c) Teslim tarihi : Yerli istekliler için : ÜRÜNLERİN teslim süresi, sözleşme imza tarihinden itibaren en fazla 8 aydır. Teslim süresi olan 8 aylık sürenin içine;ÜRÜNLERİN üretimi, markalama, muayene, boyama, ambalajlama, yükleme, nakliye, gümrükleme, indirme ve İdare ambarına teslim işlemleri dâhil olacaktır. Tekerlekler, teslim süresi içinde partiler halinde veya tek parti olarak teslim edilecektir. İZBAN A.Ş. 8291 SOKAK NO:6 İSTASYONALTI MAHALLESİ ÇİĞLİ-İZMİR ADRESİNDE BULUNAN İZBAN A.Ş. ÇİĞLİ DEPO TESİSLERİ AMBAR TESLİMİDİR. Yabancı istekliler için: Akreditif açılış tarihinden itibaren ÜRÜNLERİN teslim süresi en fazla 8 aydır. Teslim süresi olan 8 aylık sürenin içine;ÜRÜNLERİN üretimi, markalama, muayene, boyama, ambalajlama, yükleme, nakliye, gümrükleme, indirme ve İdare ambarına teslim işlemleri dâhil olacaktır. Tekerlekler, teslim süresi içinde partiler halinde veya tek parti olarak Teknik şartnamenin ilgili maddelerine uygun standartlarda teslim edilecektir. DAP İZBAN A.Ş. 8291 SOKAK NO:6 İSTASYONALTI MAHALLESİ ÇİĞLİ-İZMİR ADRESİNDE BULUNAN İZBAN A.Ş. ÇİĞLİ DEPO TESİSLERİ AMBAR TESLİMİDİR.

3- İhalenin
a) Yapılacağı yer : 8291 SOKAK NO:6 İSTASYONALTI MAHALLESİ ÇİĞLİ-İZMİR
b) Tarihi ve saati : 17.02.2015 – 10:30

Monoblok-Tekerlek

ihale_dokumani_2015_3620

Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.