Metsan Nexus Metro Bağlantısı İle İstanbulun Her Yerine Yakın


Metsan Nexus Metro Bağlantısı İle İstanbul’un Her Yerine Yakın :Metsan Nexus, İstanbul’un Yeni Cazibe Merkezi Kartal’da Lokasyon Avantajları İle Ön Plana Çıkıyor

Tamamlandığındamodern Mimari yapısı ile Kartal’ın çehresini değiştirecek Metsan Nexus, İstanbul’un değeri en hızlı artan bölgesi Kartal’da hayata geçiriliyor.

Şehrin her geçen gün artan yoğun trafiği göz önünde bulundurulduğunda, hem oturum hem de Yatırım için alınan konutlarda projenin lokasyonu ve Ulaşım alternatifleri karar aşamasında en önemli etkenler arasında yer alıyor.

Metsan Nexus, projenin altında yer alan mağaza, kafe ve restoranlardan oluşan meydanı ve çok sayıdaki sosyal alanı ile hem projede yaşayanların hayat kalitesini yükselterek yaşamı kolaylaştıracak hem de kolay ulaşılabilmesi nedeni ile İstanbul’un yeni buluşma noktalarından biri olacak.
Metro Bağlantısı ile İstanbul’un Her Yerine Yakın

Metsan Nexus, E-5 karayolunun üzerinde konumlanması, projenin girişinde bulunan Adnan Kahveci Köprüsü ile sahilyoluna direk ulaşılması, E-6 karayoluna yakınlığı ve altında bulunan metrosu ile projede yaşayacaklara sunduğu Ulaşım alternatifleriyle dikkat çekiyor. Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı’na, Pendik İdo İskelesi’ne ve Pendik’teki Hızlı Tren Hattı’na yakınlığı ile de hem şehirler arası hem de uluslararası yolculuklar için ideal bir konumda bulunuyor.

Metsan Nexus, Kadıköy-Kartal Metro hattının uzantısı olarak 2015 sonunda faaliyete geçecek Yakacık Metro istasyonunun projenin altında bulunması ile ön plana çıkıyor. Bu istasyon Sabiha Gökçen Havalimanı’na da direk ulaşım sağlayacak. Metro hayata geçtiği zaman, projede yaşayanlar için evlerinin kapısından çıkıp metro ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmek 8 dakika, Kadıköy ve Üsküdar’a gitmek 35 dakika, Eminönü/Sirkeci’ye 40 dakika, Taksim’e ve Bakırköy’e ulaşmak ise 50 dakika sürecek.

Yurtdışından ve özellikle Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler’den projeye talep gösterenler de, yukarıdaki ulaşım avantajlarına ek olarak, projeden kolaylıkla Adalara, Sapanca ve Bolu’ya ve Yalova’ya ulaşılabilir olmasını satın alma kararında tercih sebebi olarak gösteriyorlar.

Metsan İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Yüksek Mimar Cemalettin Satoğlu, projenin altında bulunan Yakacık metro istasyonunun çalışmaya başlamasının projeye ekstra prim yaptıracağını ve Metsan Nexus’tan Daire almış olanlara projenin tamamlandığında kendi yapacağı prime ek olarak, önemli bir kazanç sağlayacağını belirtti.

metsan-nexus-metro-baglantisi-ile-istanbulun-her-yerine-yakin

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.