Konya-İstanbul Hızlı Tren ile10 saat Hem de kış şartlarından değil


Konya-İstanbul Hızlı Tren ile10 saat Hem de kış şartlarından değil :Her taraf bembeyaz kimine göre bereket kimine göre afat. Cenab-ı Allah’ın hikmetinden sual olmaz. Ama dün burnumuzun dibinden Organize’den, Kunduracılar’dan gelen “yardım çığlıkları” , “Büyükşehir’in kitlenmesi” filan bir tarafa duyduğumuz en bomba olay Konya-İstanbul hızlı treninden geliyordu.

Evet ne acıdır ki Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan, Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, hemşerimiz Ulaştırma Bakanımız Sayın Lütfi Elvan’ın en başta olduğu, hükümetin nerede ise kabine olarak açılışını daha dün yaptığı Konya-İstanbul hızlı tren hattında, Konya-İstanbul treni Salı günü 10 saatte İstanbul’a gidebilmiş. Ve işin acı olayı burada ki iddiaya göre bu rezillik kardan tipiden değil, o vagonda ki elektrik sıkıntısındanmış. Dahası diğer trenler yanlarından gelip geçmiş bu vagonda ki çoluk çocuk insanlar perişan. Daha vahimini de söyleyeceğim de yetkililer bize çok kızacak. Hızlı tren stop edince bu yolcuları Arifiye’den kara tren İstanbul’a taşımış. Bu insanlar tam 10 saatte İstanbul’a gidebilmişler.

Kimi kime şikayet edersiniz?

Dün yazdık hatırlıyor musunuz?

Artık şikayetlerinizi “Dinar’ın Bando Şefi Ali Çavuş’a anlatın” diyoruz.

TRAMVAYLAR DA DONDU

Şehir merkezinde belediyenin tüm olağanüstü çalışmalarına rağmen özellikle ana arterlerin dışında büyük sıkıntı vardı. İşte ama soğuk ama teknik arıza nedeniyle donan ve hareket edemeyen tramvay Kunduracılar Üst Gecidi’nde yolcularını zorunlu olarak indirdi. Bu soğukta yürümek zorunda kalan yolcuların durumunu da varın siz düşünün!

konya-istanbul-hizli-trenle10-saat-hem-de-kis-sartlarindan-degil

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s