Kayseri hızlı tren projesi 'nde hedef 2018


Kayseri hızlı tren projesinde hedef 2018 :Vali Orhan Düzgün hızlı trenle ilgili yaptığı değerlendirmede, “Şu anki hedef 2018” diye konuştu. Düzgün ayrıca, emniyet güçlerinin yaptığı çalışmalarla ilgili ilimizde uyuşturucuyla ilgili başarılı çalışmalar olduğunu işaret etti.

Vali Orhan Düzgün, “Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Kayseri ziyaretinde hızlı trenle ilgili müjdesini almıştık. Şu anki hedef 2018 diyebiliriz. Hızlı tren Kayseri için çok önemli; çünkü kolay ulaşılabilir olmak o ilin ekonomik kalkınması adına son derece önemli” diye konuştu.

“Kayseri tabi hava yolu bakımından gerçekten çok kolay ulaşılabilir bir kent. Kente otogarından daha yakın havalimanının olduğu tek il Kayseri…
Karayolları bakımından duble yol çalışmaları bugüne kadar yapılmış ama standartlarda bir iyileştirme var. Özellikle çevre illere ve Ankara’ya bağlanan karayolunda sıcak asfaltlama ve yolun genişletilmesinde devam eden çalışmalar var.”

Düzgün ayrıca kentin genel asayiş durumunu değerlendirerek şöyle konuştu:“Trafiğin dışında genel asayişle alakalı karayolu kavşağı özellikle suç örgütlerinin kullandıkları bir kavşak. Özellikle uyuşturucu kaçakçılığı konusunda gerek il emniyetimiz gerek jandarmamız aracılığıyla uyuşturucu, sigara gibi farklı kaçakçılıkla yönelik çalışmalarımız devam ediyor ve çok ciddi miktarda uyuşturucu ilimizde ele geçiriliyor.

kayseri-hizli-tren-projesinde-hedef-2018

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s