İşte İzmit Tramvayının Tanıtım Filmi (Video)


İşte İzmit Tramvayının Tanıtım Filmi  :Akçaray Güzergâh Tanıtım Filmi İzmitli Emre Yıldız’ın Ekibi tarafından hazırlandı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin söz verdiği Tramvay Projesinde 2 yıldır yapılan alt yapı çalışmaları tamamlanarak güzergâh planı belli oldu. Oldukça ses getiren ve son günlerde sosyal medyada paylaşım yoğunluğu yaşan, tanıtım toplantısına katılan herkesin aklına gelen bir soru vardı. Filmi hangi İstanbul ajansı hazırlamıştı? Ancak sonuç Kocaeli için oldukça sevindirici. Birçok ulusal medyada da yer alan animasyon filminin altında İzmitli genç girişimci Emre Yıldız ve ekibinin imzası vardı.

Helikopterle yapılan hava çekimleri ile güzergâh planlaması en anlaşılır şekilde kurgulanmış, modellenmiş ve özel efektler ile desteklenerek montajlandığını ifade eden Emre Yıldız bu tarz tanıtım filmi çalışmaları için artık İstanbul’dan fahiş fiyatlarla destek alınmasına gerek olmadığını da belirtti. 1987 Kocaeli Doğumlu olan Emre Yıldız Kocaeli Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünde halen yüksek lisans yapıyor. Sahip olduğu Okuu A.Ş. ile Türkiye’de ilk defa elektronik kitap okuyucu üreten Emre Yıldız genç yaşına rağmen girişimcilere örnek oluyor.

tramvayin_tanitim_filmini_kim_cekti

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s