Bilecik hızlı tren garı yakında açılıyor


Bilecik hızlı tren garı yakında açılıyor :Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, yaptığı açıklamada hızlı tren istasyonunda son aşamaya geldiklerini ve bir aksilik çıkmaması halinde yeni yılda hizmete gireceğini ifade etti.

Uzun zamandır inşaat halinde olan hızlı tren istasyonunun yıl başına kadar hizmete gireceğini belirten Yağcı’nın bu haberi en çok üniversite öğrencilerini sevindirdi. Bilecik Şeyh Edebali üniversitesinde öğrenim gören yüzlerce İstanbul Eskişehir ve Ankaralı üniversite öğrencisinin sabırsızlıkla beklediği hızlı tren garının bitmesiyle başlayacak olan tren seferleri ile öğrenciler rahat bir nefes alacak.

Üniversitede düzenlenen bir programda Bilecik Belediyesi olarak yaptıklarını anlatan Yağcı, Hızlı Tren Garında son aşamaya geldiklerini, şu anda sadece doğal gaz sorunun olduğunu ve bunu da çözülmesiyle garın hizmete gireceğini ifade ederek açıklamalarında şu cümleleri kullandı; “Hızlı tren garı çalışmalarımız son aşamaya geldi buradan ayrıldıktan sonra sayın valimizle birlikte hızlı teren garına da son incelemeleri yapmak üzere gideceğiz. Orada bir doğal gaz problemi kaldı inşallah onu da hallettikten sonra yeni yılda hepimiz hızlı trenle ailelerimizin yanına ve diğer yerlere gitme fırsatını bu anlamda elde edeceğiz”

bilecik-hizli-tren-gari-yakinda-aciliyor

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s